medyum-ozel-seanslari

Kişisel Oturumlar

Tay Yoga Terapisi ve Tay Yoga Kaporta
Pasif Yoga, Acupressure, Cranio Sakral terapi ve Enerji Çalışma tekniklerini birleştiren, dengeleyici bir terapi şeklidir. Ağrı bedeninde olduğu kadar, feminenin engeli kaldırmanın ve eşzamanlı olarak gerçek benliği serbest bırakmanın fiziksel, zihinsel, psikosomatik ve enerji alanlarında da çalışacağız.

Renkli Işık Terapisi
Birçok sağlık probleminin köklerine ulaşmak için eşsiz bir yol sunan bütünsel bir şifa sistemidir. Fiziksel semptomların yanı sıra, hastalığın fiziksel olmayan kökenlerini ele almak için tasarlanmıştır. Müşteriler sadece vücutlarındaki değişiklikleri bildirmekle kalmaz, aynı zamanda duygusal görünümün iyileştirilmesini ve tedaviden sonra daha net bir yaşam yönü olduğunu bildirirler. Işığın ve renklerin titreşimlerini kullanarak, konunun kökünden derine iniyoruz, sizi engelleyen her şeyi serbest bırakıp yok ediyoruz.

Ito Thermie
Isıl enerji, parmak basıncı terapisi, masaj ve aroma terapisi prensiplerini sentezleyen, ısınma, ısı uyarıcı bir terapidir. Ito Thermie, kan ve lenf dolaşımını, hormonal ve otonom sinir sistemlerini cilt yoluyla uyarır. Başkalarına bir tedavi vermek ve ayrıca sağlıklı olmak ya da kalmak için kendi kendine bir tedavi olarak kullanılabilir.

Amorf kristallerle kristal tedavisi
Dünyadaki hologramın kesilmiş veya oyulmuş holografik birincil kalıpları ile spesifik bilgiler içeren Zenginleştirilmiş Kristal, daha sonra insandaki bozulmuş harmonik kalıpları rezonans prensibi ile düzenleyebilir.

Kristal aktivatörü vücuda ve ruha hitap eder – ve böylece tüm varlığımızla konuşur. Dengeleme, rahatlatıcı, teşvik edici. Kendine güven ve parlaklığı destekler.

Takyon Terapisi
Bu terapi şekli, gelişmiş Tachyon Teknoloji Kristalleri ve İyileştirme Araçları kullanarak durgunluk bırakarak fiziksel veya psikolojik ağrı veya travmaları azaltmak ve / veya ortadan kaldırmak olacaktır.

Takyon enerjisi bu kendini iyileştirme süreci için doğal bir katalizördür. Takyon enerjisi ile çalışarak, insan vücudunun organ sistemlerinin ince düzenleyici enerji alanı etkilenebilir ve değiştirilebilir. Böylece, hastalıklı veya stresli bir sistem bu enerjinin etkileri ile organize edilebilir ve güçlendirilebilir.

Auricular Neuromodulation
Non-invaziv bir beyin stimülasyon yöntemidir.
Nöromodülasyon, ister elektrik ister manyetik olsun, dopamin gibi vericileri serbest bırakarak sinir popülasyonlarını ya da uyarılabilirliği ve yanmayı modüle edebilen peptit P maddesi gibi diğer kimyasal haberciler serbest bırakarak sinir popülasyonlarını uyararak vücudun doğal biyolojik tepkisini kullanır. sinir devrelerinin düzenleri.

Fiziksel ağrı koşullarının, psikolojik ağrının tedavisinde en iyi sonuçlara sahiptir ve daha iyi bir yaşam için temel oluşturur.

* Tüm seanslar müsaitlik durumuna ve rezervasyona göre mevcuttur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir